Фенні Флег «Смажені зелені помідори у кафе «Зупинка»

Fried-Green-Tomatoes-foodiecrush.com-01 IMAG1348

Ця книга про те, як (вчитися) любити — світ,себе у ньому, інших (дуже навіть Інших) людей.

У кафе «Зупинка» не тільки частують смаженими зеленими помідорами і найкращим барбекю. Тут годують тих, кому в житті найбільше не пощастило. Тут приймають усіх — і білих, і чорних (а це насправді небезпечно, бо то Америка 20-х, то час, коли Ку-Клус-Клан має міцний авторитет і могутню владу). Тут влаштовують веселі розіграші і приховують родинні секрети.

Секрети неймовірної родини Тредгудів, де однаково люблять усіх дітей — рідних і прийшлих, де поважають вибір кожного і не заперечують, коли одна з дочок вирішує створити сім’ю з іншою жінкою і разом виховувати дитину, де цінують і захищають своїх негрів, часом ледь не ціною власної свободи. Душа цього кафе — «найгарніше у світі створіння», Рут, а серце, яке б’ється з невпинною силою й енергією — невгамовна, безстрашна, пристрасна, гостра ззовні і «м’яка, немов зефір» усередині Іджі.

Історії, які звучали і проживалися у кафе маленького містечка Вісл-Стоп багато років по тому в домі престарілих «Трояндова тераса» розказує Нінні Тредгуд випадковій приятельці Евелін. А ці історії настільки причаровують жінку, шо поступово вона змінює своє застояне життя і вчиться радіти й любити, робити щось гарне і корисне для себе, а відтак — і для інших.

Якщо ви хочете навчитися готувати фірмові страви Сипсі і Великого Джорджа, поринути у затишну і доброзичливу атмосферу маленького містечка і його мешканців, посміятися з невимушеними і кумедними статтями місцевої газетярки Дот, розгадати таємницю Залізничного Білла і просто зігріти своє серце теплом і любов’ю — гайда по «Смажені зелені помідори…». Вам буде цікаво, часом весело, часом боляче, але світло і затишно, гарантую:)

Прочитано в рамках bookchallenge_ua: книга 9 зі 150

Оставить отзыв