Джеремі Кларксон «Джеремі Кларксон і світ довкола»

27848609

Якщо ви не знаєте, хто такий Джеремі Кларксон, і не розумієте спеифічного британського гумору — вам буде важко з цією книжкою. Я «чорнушний» гумор британців люблю, але все одно, поки в’їхала в тєму, було трохи «в шокови»)) Зате коли розібралася, що «ето он просто так шутіт», зразу стало весело і кайфово.
Кларксон не жартує, Кларксон стібеться. З уряду, зі співвітчизників, з політиків, особливо з Тоні Блера,з сусідніх держав і їхніх народів. З себе і навіть зі своїх дітей. Виходить іноді не дуже приємно, але весело, гостро і бадьоро.

Jeremy-Clarkson_2025322a

А якщо ви такі от дивні люди,як і я, які не дивилися «Top Gear» (а Кларксон — культовий ведучий цієї культової програми), то вам буде цікаво почитати ці  7 фактів про нього:

  1. Джеремі Кларксон випускає власні програми і книги не лише на автомобільну тематику, а й на теми техніки і історії. Чоловік широких поглядів, що й казати!:)
  2. Першим досяг магнітного північного полюса. Про це можна теж подивитися в одному з випусків «Top Gear».
  3. Батьки Джеремі зробили дуже успішний бізнес на… ведмедику Паддінгтоні! Вони першими стали випускати м’які іграшки у вигляді цього ведмежатка. Ось такі:  81vWHSa0TtL._SL1500_
  4. Джеремі Кларксона виключили з дорогої приватної «Repton School» за «хуліганство, куріння і розпиття міцних спиртних напоїв». Правда, це за його власними словами, а ми ж пам’ятаємо, як він любить стібатися…))
  5. Кларксон — великий фанат гурту  «Genesis».
  6. Він — високий дядько (196 см зросту)
  7. «Літній будиночок» сім’ї Кларксонів з 2006 року — це, не багато не мало, маяк на острові Мен. Осьо він:
  8.  18n9ugwzegbf3jpg

Оставить отзыв