«Фантастичні історії на добраніч» Ервін Мозер

22f8f029576d455e87ef9067c046f54f

Ця книжка розкішна, куди не глянь: короткі цікаві тексти, яскраві ілюстрації до кожного із них, маса пригод, красива і приємна на дотик палітурка, якісна поліграфія…. Ну просто мрія кожної мами-бібліофілки!:) Тому не дивно, що це стало нашим із донькою вечірнім чтивом на цілий місяць. Щовечора ми «ковтали» чотири історії (однієї виявилося замало), розглядали красиві і деталізовані малюнки і ділилися враженнями.

— Мамо, знаєш, якісь вони трохи незакінчені, ці історії, — сказала в перший вечір моя 8-річна Санька. І справді, хоч всі оповідки приблизно однакові за обсягом (сторінка +/- кілька абзаців), одні із них — повноцінні історії, із зачином, розвитком сюжету і закінченням, а інші — просто замальовки, такий собі текстовий супровід ілюстрацій, в якому описано/пояснено те, що намальовано.

Герої фантастичних історій — тварини. Переважно котики і мишки,але є і єнот, і панда, і навіть мурахоїд. І ці тварини наділені виразнішими характерами, ніж часто наділяють персонажів-людей:) Вони експериментують,мандрують, долають страхи, шукають (і знаходять!) для себе найкомфортніші умови для життя, знаходять друзів і ідуть за мріями.

Після цих оповідок, прочитаних наніч, дітям сняться барвисті сни:) А в дорослих з’являється натхнення і міцніє віра у те, що не треба боятися змін чи відтягувати їх — вони можуть привести тебе до чогось абсолютно прекрасного — до сурмоквітки, наприклад, або до малесенького острова, на якому не буде місця ні для чого зайвого. А якщо тобі в житті сумно, зле чи некомфортно, ти завжди зможеш покинути це все і змінити його на щось хороше.

Ервін Мозер

Ервін Мозер

Оставить отзыв