«Нові пригоди Ракети на чотирьох лапах» Джеремі Стронґ

Невгамовна Стрілка знову дає жару)))

До цієї збірки увійшли іще дві повісті про «ракету на чотирьох лапах» — прудку собаку Стрілку, її хазяїна Тревора та його подруги Тіни. Знову знайома нам компанія встрягатиме у халепи, прийматиме виклики противнючого Чарлі Смага і ліквідуватиме наслідки Стрілчиних збитків.

Перша повість «Різдвяний хаос Ракети на чотирьох лапах» дуже зворушлива: у Стрілки з’явилися…цуценята! Але наближається Різдво, батьки Тревора вирішують, що це чудовий момент, щоб цуциків продати. А тут ще й Чарлі Смаг заявляє про свої права на них: мовляв, батьком песиків може бути одна (чи краще сказати — один?)з його ельзаських вівчарок.Та найбільша халепа стається тоді, коли цуценята просто…зникають:( Тревор і Тіна беруться за розслідування. А Стрілка вмикає увесь свій материнський інстинкт, щоб допомогти знайти хвостату малечу. В цей час місто готується до Різдва, запалюються святкові вогні… Тож зрозуміло, що без маленького хаосу і потрапляння до поліцейського відділку знову не обійдеться:) Як завжди, юні читачі отримають хеппі-енд,але перед тим вдосталь напереживаються і насміються.

У другій повісті «Ракета на чотирьох лапах бореться за золото!» Стрілку готуватимуть до Тваринячих ігор, в той час як місцева спортивна зірка, легкоатлет Кріс Оконджо готуватиметься до Міжнародних ігор (підозрюю,що йдеться про Олімпійські, але чому їх не називають прямо — не знаю,можливо, за використання цього словосполучення, «Олімпійські ігри», Джеремі Стронгу довелося б заплатити роялті:)). У Кріса проблема: він ніяк не може побороти якийсь психологічний бар’єр і показати ліпший результат, ніж у свого найближчого суперника. У Стрілки інша проблема- вона, як завжди, некерована. Щоб досягнути бажаних результатів, Тревор і Тіна та їхні нові знайомі вдаватимуться до вельми нетрадиційних методів: Кріса тренуватимуть гіпнозом і … Стрілкою:) А саму собаку- замороженою піцою, наприклад. Коротше,знову буде дуже,дуже весело)) І надзвичайно цікаво.

Джеремі Стронґ

Оставить отзыв