«Розшукується Ракета на чотирьох лапах»Джеремі Стронґ

   І знову дві повістини в одній книжці. Цього разу вони мають майже-однакові назви: «Розшукується Ракета на чотирьох лапах» і «Загубилася Ракета на чотирьох лапах». Але ви в них навряд чи заплутаєтеся, бо одна  історія має фішку, нехарактерну для оповідок про Стрілку. Скоро дізнаєтеся, яку:)

А поки що історія намбер ван, яка починається з того, що у Стрілки добряче розгулявся апетит. Ні, вона завжди була охоча вхопити те, що погано лежить. Але тут вона видирає їжу в людей із пакетів, сумок, рук і майже з рота. Ну і паралельно влаштовує страшенний розгардіяш. Щоб поквитатися зі Стрілкою (а разом і розібратися з рештою містечкових псів), сержант Смаг і його начальник Бофінгтон-Ор запрошують до міста гицеля. Точніше, дебільнувату (у клінічному значенні цього слова) гицельку, яка, до всього, доводиться сестрою сержанту Смагу і поділяє його неприязнь до Стрілки.

Щоб не відлякати вас спойлерами, тільки скажу, що Тревор піде на все, щоб врятувати свою собаку. Навіть погодиться перевдягнутися на дівчинку:) А ви почитаєте, чи допомогло йому це)) А порятунок прийде з неочікуваної сторони — власне, технічно, Стрілка врятує себе сама. У дуже незвичний спосіб;)

Друга ж історія цікава тим, що розказана…. від імені Стрілки! Якось вона вирішила порятувати пиріжки у відчиненому фургончику, в процесі порятунку їх всіх, ясно що, зжерла, а от фургончик завіз її невідомо куди. І вона розповідатиме про всі ці пригоди, які їй довелося пережити, і як вона зуміла повернутися додому, та ще й не сама, а з котом, бабуїном і, на хвилиночку, гепардом на хвості!

Як завжди, фірмовий гумор Джеремі Стронґа не дасть нудьгувати:)

Оставить отзыв