«Джордж і блакитний супутник» Стівен та Люсі Гокінг

Це літо може стати для Джорджа та Енні ще одним кроком до мрії: вони дізнаються про відбір дітлахів у тренувальний табір, в якому готуватимуть кандидатів для польотів на Марс! Реальних і повноцінних польотів, у ракеті, а не через портал суперкомп’ютера Космоса. Звісно, друзі заповнюють анкету і схрещують пальці, аби потрапити в табір. І хоч за місце в таборі змагаються найрозумніші дітлахи з усього світу, Джордж та Енні мають значно більше причин потрапити туди.

Бо вони не лише прагнуть стати майбутніми астонавтами, а й хочуть розгадати, що то за дивні речі відбуваються на Космодромі-2 – суперсекретному об’єкті, де готують і запускають дослідницькі місії у Космос. Адже буквально за тиждень перед тим, як податися в табір, діти разом із Космосом і професором Еріком Беллісом побачили підозрілу активність на Європі, блакитному супутнику Юпітера, а коли Ерік почав задавати запитання – його негайно звільнили без додаткових пояснень.

Цікаво, що пройти відбір друзям вдається досить легко — так, наче хтось на Космодромі-2 чекав саме на них. Але далі все йде зовсім не так, як хотілося, уявлялося чи мало би бути за логікою тренувальних таборів. В якийсь момент Енні і Джордж підозрює, що увесь цей конкурс — лише ширма, за якою ховається щось набагато складніше і загрозливіше. Тим паче, що організатори, схоже, зовсім нехтують безпекою учасників табору, та й загалом персоналу на таємній базі з кожним днем стає все менше і менше…

У цій книзі на Джорджа й Енні чекає чимало ще  небезпечніших випробувань і ще складніших, ніж досі, загадок, нові друзі, старі лиходії і вибір, який зробити надзвичайно непросто. А на читачів – дуже відкритий фінал. Тож ми з Санькою сподіваємося, що ця історія продовжиться у шостій книзі – останній, яку встигли написати Люсі і Стівен Гокінги.

Оставить отзыв